КРИСТАЛБАНК знижує процентні ставки на програмою кредитування купівлі житла!

З 01 липня 2020 року КРИСТАЛБАНК знижує процентні ставки за програмою кредитування фізичних осіб для придбання нерухомості на вторинному ринку.
Рівень процентної ставки в перший рік кредитування складатиме лише 16,99 % річних, мінімальний власний внесок у розмірі 30 % та строк кредитування до 20 років дозволить придбати як квартиру на вторинному ринку так й житловий будинок із земельною ділянкою.
Наразі, вигідні умови кредитування на придбання квартир на «вторинному ринку» – це комфортне життя, спокій і відчуття захищеності, а також вагомий внесок у майбутній добробут Вашої родини.
КРИСТАЛБАНК пропонує різноманітність варіантів кредитування в залежності від терміну, зручний метод погашення – класичний (зниження платежів – щомісячно), відсутність щомісячних та інших «прихованих» комісій, а також дострокове погашення кредиту без штрафних санкцій та без будь-яких обмежень.
Детальна інформація за посиланням:https://crystalbank.com.ua/ua/privatnim-klientam/kreditni-programi/krediti-na-pridbannya-nerukhomosti-na-vtorinnomu-rinku

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

crystalbank.com.ua

Адрес сайта: https://crystalbank.com.ua/

Email: info@crystalbank.com.ua

Прочтите также