Поява штучного інтелекту на українському кредитному ринку

На український ринок вийшов стартап epeer. Це платформа, яка для оцінки кредитної спроможності клієнта використовує штучний інтелект. Винайдена в польській сфері фінансових технологій. Її названо однією з 20 інновацій, які вплинуть на світові фінансові послуги. У березні цього року до проекту epeer долучився український інвестор Тарас Пилипюк, який планує охопити ринок східної Європи й Західної Азії.

Історія epeera розвивається дуже динамічно. У грудні 2019 року під час відомого StartupBootcamp FinTech концепцію аналізу поведінки проголошено однією з 20 ідей, які вплинуть на світовий фінансовий ринок. Невдовзі перші інвестори зацікавились участю в співпраці. Ідейний засновник платформи Мачей Яжомб вирішив співпрацювати з фондом Evig Alfa, який придбав активів на 250 000 євро. Вже через рік швейцарський інвестиційний бутік TRX Investements оцінив epeer в 100 мільйонів злотих. У той же час до спілки приєднується Тарас Пилипюк, який закінчив Головну школу торгівлі в Варшаві й Бізнесшколу Cass в Лондоні, а професійний досвід здобув реалізовуючи міжнародні бізнес-проекти в Україні й Фінляндії.

“Я покладаю великі надії на використання технології, яку розробила польська команда програмістів. Сьогодні завдяки моїм інвестиціям можемо говорити про польсько-українську фінансово-технологічну групу, однак технічно, саме ми будемо надавати кредити. Ми плануємо динамічну експансію і сподіваюсь, що незабаром долучимося до найкращих кредитних фірм України.” – каже Тарас Пилипюк.

Українським epeerом буде керувати Анна Чабан – менеджерка з багаторічним досвідом у банківський справі, випускниця Київського Університету.

“Виклики, які стоять перед такою фінансово-технічною ініціативою, як epeer, відрізняються від тих, що стоять перед “звичайним” банком. Ми маємо справу з двома світами: технології і фінансів. Моя мета – ці два світи об’єднати і тим самим успішно впровадити epeer на український ринок” – розповідає Анна Чабан.

Epeer створено з думкою про молодих людей, які часто не мають кредитної історії і регулярних зарплат, тому не можуть дозволити собі “традиційний” кредит. Перший кредит можна взяти від 500 гривень на термін до одного місяця.

Головний офіс фірми розташований в Києві, а польське піар агентство Pan Pikto, пов’язане зі стартапом від самого початку, допомагає виходу на український ринок.

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Контактна особа:
 
Сергій Муренець, спеціаліст з роботи зі ЗМІ та комунікацій
Моб. тел.:  (+48) 577 919 254
WhatsApp: (+48) 577 919 254
Telegram/Viber: (+38) 096 41 55 881

Адрес сайта: https://epeer.com.ua/

Email: pr.epeer@com.ua

Оцените статью
Готовый бизнес Инвестиции Франчайзинг