Терміновий продаж майнового комплексу.

Комерційна пропозиція .
Запропонований до продажу майновий комплекс знаходиться в м. Бориспшь, Київської обл., та відповідно до правовстановлюючих документів належить Приватному підприємству .
Рельєф ділянки, на якій розташовані будівлі та споруди, спокійний, i не має істотних ухилів у будь-якому напрямку. Територія підприємства упоряджена. Під’їздні дороги мають бетонне та асфальтоване покриття: стан підїздних шляхів – гарний; інтенсивність руху транспорту – невисока.
Відстань від об’єкта до основних транспортних магістралей та адміністративних центрів;
м. Бориспіль центр 2,5 км
Залізничного вокзалу (Бориспіль) 5,3 км
Обласного центру (Киева) 20 км
Міжміського автовокзалу 2,5 км
Автомагістралі (Київ-Харків) 1,5 км
Аеропорту «Бориспіль» 7,3 км
До складу: майнового комплексу входять:
- забор залізобетонний;
- котельня площею 576 м. кв.;
- газопостачальна лінія (з газорозподільчою підстанцією);
- електролінія (з трансформаторною підстанцією);
- башти «Рожновського» – 3 шт.;
- водопровід;
- внутрішньогосподарські (внутрішньо лагерні) асфальтові дороги;
- протипожежні резервуари – 2 шт.
Майно обнесене залізобетонною огорожею. На території знаходиться трансформаторна підстанція (на два трансформатори потужністю 630 кВт кожна) та водонапірні башти «Рожновського». Газопровід не працює, відсутні більшість комплектуючих ГРП; водопровід знаходиться у робочому стані. Земельна ділянка площею 14,356 га господарських дворів, згідно розпорядження Бориспільської районної державної адміністрації Київської області №596 від 09.09.2005 року «Про затвердження проекту землеустрою Щодо відведення земельної ділянки на умовах довгострокової оренди (строком на 49 років) для обслуговування приміщень тепличного комплексу за межами села Глибоке Бориспільського району», передана у довгострокову оренду (строком на 49 років) Приватному підприємству .
На вci приміщення, комунікаци та земельну ділянку наявна необхідна технічна документація, а також проекта та акти введення в експлуатацію. Щодо технічної сторони продажу майнового комплексу готове запропонувати свої варіанти купівлі – продажу, а також розглянути пропозиції партнера. Ціна договірна.

Станіслав Володимирович 096-210-54-72

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Стоимость: Ціна договірна.

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Станіслав Володимирович 096-210-54-72

Email: p.sid-bor@mail.ru

Прочтите также