ЮЗД-операції EDIN

Сервіс ЮЗД (юридично значущий документообіг) – надає змогу обмінюватись структурованими (xml-документи) та/або неструктурованим (docx, xlsx, png, pdf, jpg та ін.) документами з використанням КЕП (кваліфікований електронний підпис).
ЮЗД-операції – це операція (дія) з документом з використанням КЕП , яка надає юридичну значимість документу.

Підключення до ЮЗД не залежить від підключення EDI-поставок чи будь-якого іншого сервісу. Користувач має можливість самостійно обирати необхідний функціонал для своїх бізнес-процесів.

Що входить до ЮЗД-операцій:

відправка документу з КЕП;
підписання у відповідь;
отримання підписаного документу, в тому числі підписаного у відповідь;
відмова від підписання;
анулювання підписаного документу.

Як відбувається обмін юридично значимими документами (приклад):

Постачальник створює та надсилає документ з КЕП Торговельній мережі (наприклад “Видаткова накладна”).
Торговельна мережа отримує документ з КЕП, перевіряє. В разі успішної перевірки підписує за допомогою КЕП документ та відправляє його постачальнику.
Торговельна мережа підписує документ КЕП та надсилає Постачальнику
Постачальник отримує документ підписаний з обох боків.

З новою моделлю тарифів EDIN користувач може самостійно обрати пакет з необхідною кількістю ЮЗД-операцій, в залежності від своїх потреб.

Обмін електронними юридично-значущими документами передбачає виключення помилок людського фактору, скорочення строків на підписання та виплати, відсутність необхідності у передачі паперових примірників, виключення псування, підробки, втрати документів, можливість доступу до документів 24/7 з будь якого місця за наявності Інтернету, зменшення витрат на зберігання паперових документів.

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Богдана

Адрес сайта: https://edin.ua

Email: donetsb@edin.ua

Прочтите также