Хорольська об’єднана державна податкова інспекція проаналізувала роботу молококонсервного комбінату міста

В.о. начальника Хорольської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області Ігор Анатолійович Цілуйко відзначив градоутворююче підприємство міста – ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів».

Офіційну позитивну оцінку діяльності у вигляді подяки підприємство отримало завдяки високому рівню податкової культури та за сумлінне виконання конституційного обов’язку – повну та своєчасну сплату податків і зборів до державного бюджету.

«Сплата податків – це ніщо інше як обов’язок кожного громадянина своєї країни. Безумовно, сплачувати податки вигідніше, аніж ухилятися від них. Про це вам скажуть у будь-якій цивілізованій державі. Адже вчасні соціальні виплати, пенсії та стипендії, заробітні плати бюджетних працівників – це своєчасна сплата податків. Аби розімкнути коло заборгованості, перш за все, потрібно підвищити рівень податкової культури і особистої відповідальності», – говорить в.о.генерального директора Хорольського молококомбінату Віталій Васильович Ільницький.

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Анна – asausya@malysh.ua

Адрес сайта: http://malysh.ua

Email: asausya@malysh.ua

Прочтите также