Вперше в Україні: торгівля на строковому ринку!

Український фондовий ринок з кожним роком розвивається набагато швидше та активніше. Свідченням цього є вдосконалення його інфраструктури та поява нових інструментів торгівлі. Нещодавно на фондовому ринку України зявився ще один сегмент біржової торгівлі – строковий ринок. Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку зареєструвала правила торгівлі строкового ринку Української біржі та зразок ф’ючерсного контракту на індекс УБ, цим самим розпочавши нову сторінку в історії українського фондового ринку. Поява строкового ринку свідчить про те, що ринок базового активу є ліквідним та достатньо розвинутим. З появою строкового ринку у торговців зявляються і нові можливості, які до цього часу не були доступними, а саме: хеджування ризиків, часткове депонування коштів, можливість арбітражу.

Компанія УНІВЕР Капітал також долучилась до введення та розвитку строкового ринку в Україні: УНІВЕР Капітал започаткувала для клієнтів торгівлю на строковому ринку, проводить ряд навчальних семінарів та встановила зручні та доступні тарифи строкового ринку.

Строковий ринок у всьому світі є одним з найпривабливіших для усіх категорій інвесторів від інституційних до приватних. Обороти біржових торгів за строковими контрактами, як правило, в десятки разів перевищують обороти на ринку базисного активу. Причини популярності строкового ринку – широкі можливості ринку похідних інструментів для інвесторів, що переслідують зовсім різні цілі на фінансовому ринку. Крім того, операції на терміновому ринку є більш вигідними порівняно з операціями на ринку базисного активу. Це пов’язано не лише з “ефектом плеча”, але і з відсутністю транзакційних витрат, що виникають при проведенні операцій на ринку базисного активу.

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Павловская Ирина
(044) 490-20-55/54/53

Адрес сайта: http://trade.univer.ua

Email: office@univer.ua

Прочтите также