У Києві пройде виставка «Антропоморфія українського степу»

З 3 по 12 жовтня 2012 р. в Києві відбудеться виставка «Антропоморфія українського степу». Митці представлять широкому загалу роботи з каліграфії, плакату та вироби клінкерної кераміки, випаленої в першій на території Східної Європи дров’яній пічці – Анагама.

Автори проекту: Геннадій Фісун (кераміка, плакат) та Юрій Антонов (каліграфія).

Уперше в Україні будуть представлені стародавні культурні архетипи, форми, знаки та образи степової України (зокрема Донеччини), що втілені в композиціях митців.

Під гаслом «Нам сім тисяч років» аудиторії буде представлена альтернативна концепція культурної основи Європи, її значення для сучасної України в світлі пошуку нових культурних орієнтирів та уподобань.

За словами організаторів «Антропоморфії українського степу», захід має на меті формування позитивного образу степової України, Донецького краю та його інтелектуального континууму. Це перша недержавна та некомерційна ініціатива вреалізації культурної місії «Одна країна – одна основа».

Організатори виставки: Центр концептуальних проектів «АРТА», Донбаський етнографічний заповідник, рекламний центр «Манхеттен»(Донецьк), Українська чайна світлиця(Київ) .

Місце проведення: Музей Гетьманства, вул. Спаська 16-б,
Тел.. (044) 425 55 49

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Місце проведення: Музей Гетьманства, вул. Спаська 16-б,
Тел.. (044) 425 55 49

Email: zezyulin@prandc.com.ua

Прочтите также