Prestigio Digital Signage Hand Sanitizer

Під час відновлення після пандемії COVID-19 кожна компанія має одночасно залучати клієнтів до своїх точок продажів і надавати комфортні та безпечні умови для всіх оточуючих у період спалахів коронавірусу, застуди чи грипу. Prestigio представляє IDS Hand Sanitizer – рішення, що відповідає всім цим вимогам, а також надає додаткові можливості для взаємодії з клієнтами.
Очевидно, що пандемія не мине безслідно, і в майбутньому люди будуть і надалі з обережністю ставитися до свого здоров’я. Тому рішення Prestigio IDS Hand Sanitizer буде актуальним ще впродовж тривалого часу.
Особливість пристрою полягає у вбудованому автоматичному дозаторі дезинфікуючого засобу ємністю 3 л, а також у наявності датчика температури тіла з можливістю вимірювання температури на відстані до 0,5 м і відображенням інформації на екрані. На підвищення температури пристрій реагує звуковим сигналом, тому загроза точно не залишиться непоміченою. Усе це дає змогу контролювати стан здоров’я оточуючих і гарантувати їхню безпеку.
При цьому IDS Hand Sanitizer має всі функції і переваги традиційних пристроїв Digital Signage.
Яскравий і чіткий FHD дисплей 21,5″дозволяє транслювати соковитий статичний або динамічний контент, промо-акції і будь-яку іншу інформацію, а вбудовані динаміки додадуть звукові ефекти і зроблять ваші рекламні кампанії ще реалістичнішими.
Інтегрований ПК на базі Android 7.1 дозволяє використовувати пристрій у сукупності зі спеціалізованим ПО Prestigio-Addreality, що дає змогу створювати, налаштовувати і керувати рекламними кампаніями віддалено на кількох пристроях у режимі реального часу. А наявність вбудованої фронтальної камери 2MP на пристрої дозволяє налаштовувати навіть таргетовані рекламні кампанії для різних цільових груп і збирати аналітику по аудиторіях.
Металевий корпус і дисплей із загартованим склом 3 мм стійкий до пошкоджень і дозволяє використовувати пристрій у будь-якому приміщенні. Prestigio IDS Hand Sanitizer поставляється в комплекті з регульованим за висотою стендом. Це означає, що його можна з легкістю вписати в будь-який інтер’єр, розмістивши на стіні або встановивши в ролі окремого рішення.
Знайомте клієнтів з вашою компанією, показуйте останні рекламні ролики або поточні рекламні акції, запускайте корпоративні відео, одночасно піклуючись про здоров’я ваших відвідувачів або співробітників за допомогою Prestigio IDS Hand Sanitizer.
Офіційним дистриб’ютором продукції бренду Prestigio є компанія АСБІС-Україна.

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Консевич Татьяна, 0684533848

Email: tatiana.konsevich@180prpa.com.ua

Прочтите также