Подаруй дитині тепло!

Починаючи з 25 вересня, благодійна організація СОС Дитячі містечка в партнерстві з компанією «Групон Україна» проводять акцію «Подаруй дитині тепло!».
На сайті «Групон» кожен зможе допомоги дітям, що втратили сім`ю та виховуються в СОС Дитячому містечку в м.Бровари, Київської області. По закінченню акції, 100% зібраних коштів буде перераховано на рахунок благодійного фонду.
На залучені кошти планується придбати 2 газових котли для обігріву двох Дитячих будинків сімейного типу. Діти швидко ростуть, і 49 дітлахам-вихованцям СОС Дитячого містечка потрібні теплий одяг та взуття, тож маємо на меті придбати і їх.
Долучайтеся до акції, давайте разом допоможемо діткам зігрітися!
http://gr.pn/teplo
Інформація про СОС Дитяче містечко :
СОС Дитячі містечка – незалежна, недержавна міжнародна благодійна організація, діяльність якої спрямована на допомогу дітям, позбавленим батьківського піклування та кризовим сім’ям з дітьми. Організація працює з 2003 року і за час свого існування допомогла більше ніж 6500 дітей та їх сімей.
www.sos-ukraine.org

Інформація про компанію «Групон Україна»»:
«Групон Україна» являється частиною міжнародної компанії Groupon – всесвітнього лідера в області електронної комерції, що поєднує мільйони покупців та десятки тисяч компаній з усього світу. Окрім своєї основної діяльності, Groupon регулярно долучається до благодійних проектів, збираючи кошти для тих, хто потребує допомоги. 100% зібраних коштів компанія перераховує на рахунок благодійного фонду.
www.groupon.com.ua

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

www.sos-ukraine.org

Адрес сайта: http://www.sos-ukraine.org

Email: info@medisum.com.ua

Прочтите также