Ощадбанк пропонує спеціальні новорічні умови депозитів для клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу

Напередодні новорічних свят Ощадбанк пропонує клієнтам мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) додатковий дохід завдяки спеціальним умовам акційного депозиту з підвищеними відсотковими ставками.
Ставка залежить від строку розміщення коштів. Банк пропонує чотири строки дії депозиту і, відповідно, 4 види відсоткової ставки. При розміщенні коштів від 100 тис. грн. на термін від 7 до 13 календарних днів (включно) ставка становить 15,5%, від 14 до 29 календарних днів – 17,5%, на 32 календарних дні – 19,0%, від 33 до 64 календарних днів– 19,5%. Акція проводиться з 16 грудня 2015 року по 15 січня 2016 року.
У 2015 році Ощадбанк розпочав активну підтримку ММСБ. За програмою Європейського інвестиційного банку клієнти Ощадбанку, що належать до цього сегмента, отримали фінансування на загальну суму більше ніж 25 млн. євро.
Сьогодні в Ощадбанку обслуговуються понад 57 тис. клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу.
«У 2016 році Ощадбанк продовжить ще активніше розширювати співробітництво з представниками ММСБ. Цей сегмент бізнесу має величезний потенціал і є рушієм розвитку економіки країни. Ми запропонуємо нові депозитні та кредитні продукти для клієнтів ММСБ усіх рівнів, у тому числі за підтримки міжнародних фінансових інститутів», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.
Прес-служба Ощадбанку

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Ощадбанк 2478506

Адрес сайта: http://www.oschadbank.ua

Email: pr.00@oschadbank.ua

Прочтите также