Oracle збільшує обсяг інвестиції в Україну, відкриваючи Центр підготовки фахівців у галузі хмарних технологій

Центр покликаний прискорити розвиток цифрових навичок у локальній партнерській мережі.

Київ, 22 жовтня 2020 року. Компанія Oracle спільно з провідним дистриб’ютором MUK, що працює за моделлю дистрибуції з доданою вартістю (Value Added Distributor, VAD) в Україні та країнах СНД, запускає Центр підготовки фахівців у галузі хмарних технологій в Києві. Цей центр покликаний допомагати партнерам Oracle в Україні та країнах Центральної Азії (Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії, Киргизстані, Молдові, Монголії, Туркменістані та Узбекистані) впроваджувати і розвивати проєкти цифрової трансформації у замовників Oracle. Доступ до Центру підготовки фахівців у галузі хмарних технологій отримають усі партнери Oracle в регіоні, які зацікавлені в поглибленні знань і розширенні можливостей щодо впровадження рішень і послуг на основі технологій Oracle.

«Стати першою в Україні компанією , що розвиває модель VAD, з Центром підготовки фахівців у галузі хмарних технологій Oracle ― це значне досягнення для групи компаній MUK. Наша співпраця з Oracle має ефективний і довгостроковий характер, тому створення нового центру є черговим стратегічним кроком у досягненні наших спільних цілей. Це дозволить об’єднати зусилля і ресурси Oracle, партнерів і VAD щодо прискорення хмарної та цифрової трансформації в Україні. Такий центр надасть нашим партнерам унікальну можливість зіграти ключову роль у вирішенні складних і масштабних завдань замовників. Наша місія полягає в розширенні освітньої програми з хмарних технологій Oracle, поглибленні технічних знань і розвитку навичок роботи з клієнтами, які допоможуть партнерам просувати свій бізнес в епоху хмарних технологій», ― коментує Дмитро Седнєв, член правління групи компаній MUK.

«Центр підготовки фахівців у галузі хмарних технологій стане каталізатором і цінним активом для спільноти партнерів Oracle, надавши їм цілу низку ресурсів для підтримки, взаємодії та розвитку. Крім проведення семінарів із технічного навчання, спрямованих на поглиблення навичок упровадження стратегій замовників у галузі цифрової трансформації, центр допоможе партнерам зосередитися на підвищенні якості обслуговування клієнтів, які починають освоювати хмарні технології», ― каже Юрій Толстих, Головний директор з роботи з партнерами Oracle в країнах СНД.

Запускаючи заплановані навчальні заходи, новий Центр підготовки фахівців у галузі хмарних технологій проведе низку семінарів за рішеннями Oracle Cloud Infrastructure, Oracle Database Appliance, Oracle Cloud Platform і Exadata. Зважаючи на глобальний характер ситуації, в якій всі ми сьогодні опинилися, семінари проводитимуться онлайн доти, доки центр не зможе знову збирати партнерів Oracle особисто.

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Oracle

Адрес сайта: https://www.oracle.com/ua/index.html

Email: fyi@gmail.com

Прочтите также