Обмінюйся е-інвойсами з Польщею

EDI-провайдер EDIN увійшов до компаній-учасниць пілотного проекту eDelivery між Україною та Польщею, в рамках якого проходитиме обмін електронними інвойсами для визнання формату е-документа обома країнами.

Електронні інвойси з електронними підписами та печатками стануть одними з перших документів, які не треба дублювати в паперовій формі.

EDIN запрошує доєднатися до спільного проекту компанії, які обмінюються документами з польськими контрагентами. Залишити заявку на участь можливо за посиланням.

Можливості для компаній, що візьмуть участь у проектах:

підготовка стандартизованих електронних інвойсів, які сприйматимуться як юридично значущі електронні документи ІТ-системами контрагентів та митницями України та Польщі
автоматична передача цих електронних документів в ІТ-системи банків
поширення механізмів, які застосовуватимуться до електронних інвойсів, на інші документи, необхідні у експортно/імпортних операціях.
EDIN забезпечить швидку та зручну участь у проекті:
- консультація з організаційних питань проекту
- консультація з юридичних питань проекту
- консультація з технічних питань проекту
- технічна реалізація проекту на платформі
- інтеграція в облікові системи
- навчання в рамках проекту

Пілот реалізується в рамках проекту EU4Digital за підтримки Державної Митної служби України та Міністерства цифрової трансформації України.

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Богдана

Адрес сайта: https://edi-n.com/

Email: donetsb@edi-n.com

Прочтите также