Маржинальна торгівля доступна кожному!

Ви добре розумієтесь на фондовий ринку і укладаєте багато успішних угод? Кількість коштів на рахунку не дозволяє Вам радіти по-справжньому вдалим операціям з прибутком в 1-2 відсотки, тому що в кількісному вираженні це відносно невеликі суми? Тоді Вам пора переходити на новий рівень, і маржинальне кредитування – відмінна можливість зробити портфель більш значним. Але при цьому не варто забувати, що, використовуючи маржинальне кредитування, Ви берете на себе додаткові ризики – ціна помилки в даному випадку також зростає.

Компанія УНІВЕР Капітал з радістю допоможе Вам приєднатися до нової послуги маржинального кредитування. Адже починаючи з 12 квітня 2010 року така послуга стала доступною всім Клієнтам УНІВЕР Капіталу. До цього часу компанія здійснювала тестування даної послуги.

Суть маржинальної торгівлі полягає в тому, що інвестор використовує не тільки власні, а й позикові кошти. Маржинальне кредитування здійснюється шляхом виставлення клієнтові «кредитного плеча», за рахунок якого він може здійснювати операції купівлі цінних паперів, оперувати як своїми власними активами, так і активами, наданими брокером. При цьому клієнт може користуватися кредитом як завгодно довго.

Скажімо, маючи 10 тисяч гривень можна здійснити купівлю на 20 тисяч, з яких 10 тисяч – свої, а інші 10 тисяч – взяті в борг у брокера. Протягом дня використання маржинальних засобів є безкоштовним, а за перенесення через ніч – 25% річних.
Купуючи папери з плечем, гравець розраховує на зростання котирувань. І якщо він виявляється правим, то прибуток у разі своєчасного закриття позиції зростає. Збільшення прибутку за допомогою “плеча” брокера і є підставою для маржинальної торгівлі. Не варто забувати, що маржинальна торгівля пов’язана з підвищеним ризиком. Якщо гравець не правильно оцінив перспективи ринку чи не вчасно закрив свої позиції, його збитки будуть більше, ніж при звичайних операціях.

Скориставшись даною послугою, Клієнт зможе найбільш ефективно управляти своїми активами та отримувати додатковий дохід!

Коротка інформація про компанію:
Інвестиційна група “УНІВЕР” заснована в 1995 році в Росії. Майже за п’ятнадцятирічний термін успішної роботи компанія увійшла до першої двадцятки найбільш динамічних інвестиційних компаній Росії. У 2005 році інвестиційна група “УНІВЕР” вийшла на ринок України та в червні 2005 року розпочала свою діяльність на українському фондовому ринку. Провідна мета створення групи – надавати професійні та якісні послуги широкому колу інвесторів по організації зручного доступу до фондового ринку України.
До складу ІГ “УНІВЕР” в Україні входять такі компанії:
1. ЗАТ “УНІВЕР Капітал” – надає послуги зі зберігання і обігу цінних паперів (послуги класичного брокерського обслуговування, Інтернет-трейдингу, послуги зберігача ЦП та ін)
2. ТОВ “КУА “УНІВЕР Менеджмент” – здійснює управління активами інститутів сумісного інвестування (інвестиційних фондів) і недержавних пенсійних фондів.

За додатковою інформацією звертайтесь до ІГ «УНІВЕР» за телефонами:
(044) 490-20-55, 490-20-54, 490-20-53
або за електронною адресою:
post@univer.ua
Сайт ІГ “УНІВЕР”: www.univer.ua
Сайт УНІВЕР Капіталу: trade.univer.ua

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Ирина Павловская

Адрес сайта: http://univer.ua

Email: office@univer.ua

Прочтите также