КРИСТАЛБАНК отримав звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2019» та «Зірку якості»

КРИСТАЛБАНК отримав звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2019» та «Зірку якості»
КРИСТАЛБАНК увійшов у число номінантів Національного рейтингу якості товару та послуг «Зірка якості» та отримав статус-звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ 2019». Згідно ранжування Національного Рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості», присвоюється звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» за незмінно високу якість і досягнення переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні.
Метою рейтингу є: визначити і показати суспільству справжніх лідерів в сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів і послуг на території України, сприяти суспільному визнанню підприємств. Національний Рейтинг якості товарів та послуг «Зірка Якості» заснований під патронажем Комітету Економічного Розвитку і Колегії з’їзду – це 2 всесвітньо відомих, незалежних бізнес-об’єднання і дослідницькі організації, що працюють у громадських інтересах. Які надають глибоко вивчені аналізи і обґрунтовані рішення найбільш актуальних на сьогодні питань.
«Ми дякуємо експертам національного рейтингу та нашим Клієнтам за високу оцінку та визнання КРИСТАЛБАНКу «КРАЩИМ ПІДПРИЄМСТВОМ УКРАЇНИ 2019». У майбутньому ми плануємо тільки підтверджувати статус стабільно зростаючого Банку, що працює в інтересах населення України», – прокоментував Голова Правління Леонід Гребінський.

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Татьяна

Адрес сайта: https://crystalbank.com.ua/

Email: info@crystalbank.com.ua

Прочтите также