Інвестиційний форум міста Києва: виклики та завдання

Цьогорічна концепція Інвестиційного форуму міста Києва — переосмислення інфраструктури міста з огляду на можливі пандемії на кшталт коронавірусу. Учасники форуму ― експерти з різних галузей, лідери думок, представники влади та бізнесу.

Потужна локальна економіка, розвиненість інфраструктури, повна автономія та самозабезпечення товарами першої необхідності, а також згуртованість громад — лише за таких умов сучасне місто може ефективно функціонувати під час тривалого карантину. Крім того, для забезпечення безперебійної роботи вкрай важливою є підтримка місцевих виробників і фермерів.

Саме тому слоганом форуму став девіз: «Go Local. Think Global». План розвитку міста передбачатиме локалізацію економіки, враховуючи зокрема глобальні тренди.

Окрім планів на майбутнє існують інші нагальні проблеми, що потребують вирішення. Під час епідемії чи не найбільше постраждала івент-індустрія та туристична галузь. Як скористатися величезним туристичним потенціалом міста, привабити іноземців і відновити роботу фестивалів і музичних заходів, також обговорюватимуть на форумі.

Учасники Інвестиційного форуму міста Києва не оминуть увагою стан довкілля Київщини та шляхи покращення складної екологічної ситуації, що склалася в місті. Адже поліпшення стану навколишнього середовища — запорука здоров’я киян.

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Наталія Рубиш
0935406696

Email: n.rubysh@o2pr.com.ua

Прочтите также