Фури ще не трансформери, але ТТН вже електронна

У ТТН (товарно-транспортної накладної), майже як в кота, 4 життя: підстава для списання ТМЦ, підстава для оприбуткування ТМЦ, підстава для розрахунків за виконані транспортні послуги та додаток до шляхового листа, що є підставою для обліку транспортної роботи та нарахування заробітної плати водієві. Отже маємо 4 роздрукованих документи — такий собі дорожній фул хаус. Здавалося, щоб такого — головне в бардачку тримати, щоб не загубити. Однак не все так просто.

Що може піти не по плану?

Так, можна 10 разів перевірити, чи лежить документ на своєму місці, а на 11 раз забути його у вантажоодержувача. ТТН мотузкою не прив`яжеш, як рукавиці у дитинстві. Навіть, якщо все успішно збереглося, ніхто не застрахований від можливих помилок — звичайний людський фактор: зайвий нолик — і продукцію вже не приймуть.

Життя непередбачуване, як і розвал сходження у вантажівки, або фаза глибокого сну у водія. Іноді процесс перевезення може збитися з графіку, про це вчасно не буде повідомлено вантажоотримувача. Отже, приїхавши не у свій відрізок часу, фура може простоювати з товаром, очікуючи своєї черги, і добре, якщо це не молочна продукція.

Ось лише кілька прикладів недоліків паперових документів — їх не виправити, не відновити, не зробити копію у польових умовах. Складний процес перевезення нарешті спрощує еТТН — електронна товарно-транспортна накладна, яка згідно з затвердженим наказом Міністерства Інфраструктури України від 03.06.2019 року про «Зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні» може бути в оцифрованій формі.

Як еТТН працює на ділі: кейс “МЕТІНВЕСТ ШИППІНГ”

19 грудня 2019 року відбулося перше перевезення із застосуванням еТТН від провайдера е-документообігу EDIN між компаніями “МЕТІНВЕСТ СМЦ” та “МЕТІНВЕСТ ШИППІНГ”, яке успішно пройшло перевірку і першу поставку з еТТН було повністю завершено з перевіркою інспектором Укртрансбезпеки.

За розрахунками компанії “МЕТІНВЕСТ ШИППІНГ”, кількість документів, якими вона обмінюється під час поставок складає 160 000 на рік з тенденцією зростання на 15% щороку. До впровадження ЕДО, процес погодження 1-єї “Заявки на транспортування” з перевізником у компанії займав 3,5 хв., опрацювання “Акту наданих послуг” та ТТН — 6,25 хв. З впровадженням електронного документообігу “Заявка на транспортування” стала займати 1 хв., а ТТН — 4,75 хв. За 5 місяців 2019 року “МЕТІНВЕСТ ШИППІНГ” зумів скоротити витрати на 123 робочих дні.

Чому ЕТТН актуальна саме зараз?

В першу чергу, компаніям залишається не так багато часу для впровадження електронної ТТН, а отже необхідно пройти тест та розпочати впровадження рішення зі своїми контрагентами.

По-друге, сьогодні весь світ знаходиться у складній ситуації, пов’язаній з COVID-19. Через високу ймовірність зараження, найголовніше — уникати прямого контакту, який включає і передачу предметів з рук у руки, тобто паперові документи так само, які, як і будь-яка поверхня, можуть переносити вірус від 3-х годин.

Антивірусна акція від EDIN

Е-провайдер розуміє всі складності, з якими сьогодні зіткнулися компанії, тому пропонує спеціальні умови користуванням сервісу ЕТТН.

До кінця липня 2020 року всі користувачі, які зареєструються в сервісі ЕТТН, отримають безлімітну кількість документів на відправку та отримання з електронними ТТН.

Одноразова ціна становить 100 грн, без прихованих платежів і без “зірочок».

Розпочни новий етап розвитку бізнесу вже зараз, підключайся!

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Богдана

Адрес сайта: https://edi-n.com/

Email: donetsb@edi-n.com

Оцените статью
Готовый бизнес Инвестиции Франчайзинг