EDIN про ЕТТН на Всеукраїнському Дні Логіста

Провайдер електронного документообігу EDIN повідомляє, що нещодавно відбулася XXII Конференція Дня Логіста. Захід пройшов 29 листопада 2019 року в готелі ROAD. Організатором заходу виступив Trade Master Group.

Всеукраїнський День Логиста традиційно об’єднав представників галузі для вирішення всіх етапів ланцюга поставок, підвищення ефективності складської обробки товарів, транспортного та інформаційного забезпечення підприємств, роботи з персоналом в логістиці, а також передачі логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг.

В рамках конференції ЕДО-провайдер EDIN виступив з темою: “ЕТТН: процесс впровадження та очікувані результати”. Спікер Євгеній Тромбола, керівник департаменту впровадження інноваційних рішень EDIN, розповів про виникнення необхідності застосування ЕТТН, про сучасні рішення для логістичних ланцюгів обміном даних та очікувані результати від впровадження: оптимізацію бізнес-процесів.

Всеукраїнський День Логиста – став для багатьох директорів логістики унікальним комунікаційним майданчиком, який сприяє обміну досвідом з представниками бізнесу та експертами, з обговоренням тенденцій розвитку логістики, відмінним шансом для кожного з учасників поділитися здобутками, перейняти успішний досвід і обговорити ідеї подальшого підвищення ефективності бізнесу.

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Богдана

Адрес сайта: https://edi-n.com/

Email: donetsb@edi-n.com

Прочтите также