До уваги Клієнтів – фізичних осіб – Позичальників Банку

АТ «КРИСТАЛБАНК» повідомляє про те, що не застосовуватиме штрафних санкцій за виникнення заборгованості/прострочення платежів за споживчими кредитами фізичних осіб.

Згідно з Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» №533-IX від 17.03.2020 (надалі – Закон) , якщо у Вас виникли труднощі з погашенням кредиту, Ви можете розраховувати на:

Відсутність штрафу або пені за прострочення платежу в період з 01 березня до 30 квітня
Відсутність санкцій у вигляді штрафу або підвищеної процентної ставки в разі невиконання зобов’язань по обслуговуванню кредитного договору за період з 01 березня до 31 травня
Одночасно, Закон не звільняє позичальників від інших зобов’язань по обслуговуванню кредиту, а саме:

Виплачувати кредит
Виплачувати відсотки за користування кредитом
Виплачувати комісії та інші платежі, передбачені кредитним договором (за винятком неустойки та штрафних санкцій)
Виконувати інші грошові і негрошові зобов’язання за кредитним договором (наприклад, щорічне страхування предмета іпотеки/застави, складання інших договорів страхування, надання доступу до предмету застави, надання необхідних документів і т. д.)

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Тетяна

Адрес сайта: https://crystalbank.com.ua/

Email: info@crystalbank.com.ua

Прочтите также