Діамантбанк відкрив нове відділення у Києві

Піклуючись про комфортне обслуговування клієнтів, Діамантбанк відкрив ще одне відділення у Києві за адресою: вул. Пушкінська, 20-А, що надає повний спектр послуг приватним та корпоративним клієнтам. Зазначимо, що наразі столична мережа Банку нараховує 33 відділення.

Завітавши до відділення клієнти можуть скористатися всіма банківськими послугами, починаючи від простого розрахунково-касового обслуговування і закінчуючи складними кредитними угодами. Також клієнти мають можливість скористатися спеціальними пропозиціями, що були встановлені Банком з нагоди відкриття нового відділення: отримати готівку з поточних рахунків за вигідними тарифами, орендувати індивідуальні сейфи та здійснити грошові перекази без відкриття поточного рахунку зі знижкою 50%, безкоштовно оформити платіжну картку Visa Classic, а преміальні картки – зі спеціальною знижкою.

Спеціальні умови для юридичних та фізичних осіб-підприємців передбачають: безкоштовне відкриття поточного рахунку та встановлення системи «Клієнт-банк», отримання готівкових коштів по чеку за тарифом 0,4% від суми операції, купівлю-продаж валюти за зовнішньоекономічними договорами – 0,1% від суми операції.

Відділення працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години, каса – з 9:00 до 17:30 години.

На сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 83 відділення по всій території України. Нагадаємо, що нещодавно запрацювали нові відділення у Вінниці, Львові, Кривому Розі та Харкові.

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Банку www.diamantbank.ua або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

PR-менеджер
ПАО “Диамантбанк”

04070, Киев,
Контрактовая площадь, 10А
тел. 0 800 308 303

Email: uav@diamantbank.ua

Прочтите также