Cемінар «Ефективно вирощувати, не можна вирізати»

16 травня відбувся семінар по свинарству «Ефективно вирощувати, не можна вирізати». Ще одну можливість отримати нові знання та навики, обмінятися досвідом та знайти шляхи підвищення економічного ефекту від годівлі, утримання та застосування новітніх технологій у свинарстві надали чеська компанія TEKRO та німецька компанія Kaesler Nutrition. Партнерами заходу стали ZOETIS, ПАРТНЕР АГРО 2016, РІС Україна, «Сій добро», BUSCHHOFF, ADCCON.

Цей день був насичений цікавими знайомствами з іноземними спікерами (Стефан Кінзінгер, Мілівой Рубчин, Крістоф Хуттер) та практиками з України (Олександр Бабань, Микола Демчак, Геннадій Чернецький, Олексій Шептуха, Віталій Соколов). А також актуальною інформацією та практичними інструментами для вирішення багатьох питань на господарстві.

Розглядались такі теми, як:
- Передовий досвід сучасної генетики;
- Схеми карантування та адаптація ремонтного поголів’я;
- Carneon – ключ до енергетичного метаболізму свиноматок для
покращення продуктивності;
- Корекція сперміогенезу – основа для подовження терміну експлуатації плідника;
- Tonisiti Px – ізотонічний протеїновий коктейль для новонароджених
поросят, переваги, схеми використання;
- Практичні поради по оснащенню власного комбікормового заводу;
- Чи є доцільність використання органічних кислот на свиноматках?;
- Кульгавість, як основна причина передчасної вибраковки свиноматок.

На семінарі компанією ТЕКРО була представлена до уваги нова спеціальна білково-вітамінно-мінеральна добавка для годівлі кнурів, яка містить в собі усі необхідні поживні речовини для покращення сперміогенезу. Під час випробувань на господарствах отриманні результати, які вказують як на підвищення об’єму еякуляту, так і на збільшення концентрації сперматозоїдів.

Учасники заходу були активні, постійно задавалися питання доповідачам, ділилися власним досвідом. В кінці заходу відбувся святковий банкет, де учасники мали змогу ще більш тісно поспілкуватися та продовжити обговорювати актуальні питання семінару.

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Ліщук Наталія, mob: 050 37-54-322

Адрес сайта: http://www.tekro.ua/

Email: order@tekro.ua

Прочтите также