Банк «Хрещатик»: депозитарні активи зросли в 1,6 раза

Обсяг депозитарних активів банку «Хрещатик» за номінальною вартістю зріс за 9 місяців п. р. порівняно з аналогічним періодом минулого року в 1,6 раза і станом на 01.10.12 дорівнював 5,49 млрд грн.
Зростання активів відбулося не тільки завдяки підвищенню оборотів на рахунках у цінних паперах, а й за рахунок збільшення їх кількості з початку року майже на 23,7% ― практично до 60 тис. рахунків станом на 01.10.12. Порівняно з відповідним періодом 2011 р. темпи зростання цього показника збільшилися в 1,2 раза.
Обсяг проведених облікових операцій за номінальною вартістю у ІІІ кварталі п. р. зріс порівняно з аналогічним періодом минулого року майже в 2 рази і становив понад 9,36 млрд грн.
Стабільна позитивна динаміка цих показників свідчить про зміцнення довіри клієнтів до банку «Хрещатик» як лідера ринку кастодіальних послуг. Серед клієнтів банку «Хрещатик» як зберігача цінних паперів ― страхові компанії, компанії з управління активами, емітенти бездокументарних форм існування цінних паперів, інші юридичні й фізичні особи ― резиденти і нерезиденти.

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

0444610372
Светлана Старенчук

Email: hreschatik5@gmail.com

Прочтите также