Продаю службу радіотаксі на Прикарпатті

Продається служба радіотаксі в м.Коломиї Івано-Франківської області. Надаються послуги по перевезенню пасажирів та вантажів. Є напрацьовані постійні клієнти. В службі працюють 30 таксі та 10 вантажних бусів. Є дві орендовані стоянки для паркування таксі – в центрі міста та на автостанції. Діє з 1997 року. Бізнес прибутковий – повернення грошей на купівлю служби до 1,5 років при наявності власного приміщення для диспетчерського пункту. Є можливість збільшити прибутковість вклавши додатково до 20 тис.грн. Приміщення в якому розміщена служба знаходиться в центрі міста та складається з двох кімнат (30м.кв.+10м.кв.) і побутова кімната з туалетом (10м.кв.). Площа приміщення позволяє розмістити додатковий бізнес. У разі відсутності власного приміщення, можна орендувати або викупити приміщення, яке на даний час займає служба. Перенесення диспетчерського пункту в інше приміщення не є проблемою.

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Стоимость: 160 тис.грн.

Перечень недвижимости, оборудования и др.объектов:

Радіостанції, телефонні лінії, телефони – провідникові та мобільні. Скорочений багатоканальний телефоний номер. Стаціонарна радіоантена. Офісні меблі. Дозвіл на користування радіочастотами. Приміщення 50 м.кв. у вартість служби не входить. Вартість 1 м.кв. приміщення становить 8 тис.грн., оренда 1 м.кв. приміщення становить 80 грн. в місяць.

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

Микола, 067 9304312

Email: getman@yes.net.ua

Прочтите также