Підприємство по виробництву безалкогольних напоїв

Підприємство по виробництву безалкогольних напоїв. Можливість виробництва мінеральної води, напоїв на цукрі та цукрозаміннику.

Господарсько-організаційна форма: приватне підприємство.

Корпоративні права: єдиний власник – фізична особа.

Виробнича потужність, кількість працюючих, кількість робочих днів на рік: виробнича потужність лінії для виробництва напоїв та столової води – 800 пляшок (1 л.) на годину (800 л.), 6400 л. за зміну (6400 пляшок по 1 л.), 6400 х 3 = 19200 л. (пляшок на 1 л. – на добу. Загалом виробнича потужність 19,5 м3/добу. 13 чоловік працюючих, 365 робочих днів на рік. Наявна лінія по видуву ПЕТ.

Назва і місцезнаходження водного об’єкту або його дільниці, де здійснюється водокористування (забір води, скидання стічних і зливових вод): артезіанська свердловина №70 (глибиною 90 м), Вінницька область, Калиновський район, с. Іванів.

Матеріальна база: земельна ділянка – довгострокова оренда (є рішення Ради про надання згоди на викуп); виробниче приміщення, приміщення свердловини, окреме приміщення складу – право власності. Власна акредитована лабораторія.

Дозволи та погодження: в даний момент підприємство не здійснює виробничу діяльність, отримується дозвіл на геологічне вивчення з правом промислового розливу.

Додатково: наявна зареєстрована торгова марка.

Просимо не турбувати посередників. Умова продажу – виключно договір купівлі-продажу.

Данная информация была опубликована на сайте www.newbiz.com.uaГотовый бизнес, Инвестиции, Франчайзинг. Администрация www.newbiz.com.ua

Стоимость:

Контакты (контактное лицо, телефоны, адреса):

тел:0 (50) 180-31-55 (56), 0 (4333) 2-13-79 – Наталія Леонідівна

Email: teraxis@gmail.com

Прочтите также